• Jubiliejaus-svente-1.JPG
  • Jubiliejaus-svente-12.JPG
  • Jubiliejaus-svente-13.JPG

2018-11-29

Ankstų, saulėtą rytą giliukai ir riešutėliai keliavo į Radviliškio biblioteką. Priešmokyklinukus pasitiko bibliotekos darbuotojos ir Gražinos priešmokyklinukai bei jų mokytoja. Riešutėliai ir giliukai stebėjo Gražinos priešmokyklinukų surengtą madų šou ir sužinojo, jog ši savaitę visoje Europoje minima atliekų mažinimo savaitė.

Taip pat bibliotekos darbuotojos parodė spektaklį, kuris labai visiems priešmokyklinukams labai patiko, nes pamokė, jog šiukšles rūšiuoti yra būtina. Bendradarbiaujant su bibliotekos darbuotojomis ir Gražinos priešmokyklinukais bei jų mokytoja, vaikai suprato, jog reikia su šiukšlėmis elgtis būtina tinkamai. Po renginio vaikai galėjo aplankyti miesto biblioteką ir žaisloteką, juos žavėjo tai, kad nėra būtina vien tik pirkti knygeles, jas galima ir pasiskolinti.

Diana Onaitienė

Kelione i biblioteka 1   Kelione i biblioteka 2