2018-11-02

Anglų kalbos mokytoja Danguolė Valavičienė spalio 25–27 dienomis dalyvavo kasmetinėje eTwinning konferencijoje Lenkijoje. Danguolė su dar septyniomis respublikos mokytojomis, kurios taip pat tapo laimėtojomis konkurse „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2018“, atstovavo ne tik savo mokyklą, bet ir Lietuvą aukščiausio lygio renginyje.

,,Visas tris renginio dienas aktyviai ir rezultatyviai dirbome. Dalyvavome kūrybinėse dirbtuvėse, dalijomės gerąja patirtimi bei įgijome naujų žinių ir idėjų projektinei veiklai. Smagu buvo susitikti su vykdomų projektų partneriais ir aptarti bendradarbiavimo galimybes, užmegzti naujų kontaktų būsimiems projektams. Džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti tokiame renginyje, nes, kai pamatai, kaip nuoširdžiai žmonės džiaugiasi tuo, ką daro, vertina vieni kitus, palaiko, šypsosi ir šiltai bendrauja, supranti, kad tai, ką darai, yra verta tavo pastangų, laiko ir atsidavimo.“ – prisimindama konferencijos nuotaikas teigė D. Valavičienė.

konferencija 1   konferencija 2

konferencija 3   konferencija 4