2018-11-02

Labai džiaugiamės, kad LTOK (Lietuvos Tautinis Olimpinis Komitetas) mums pasiūlė dalyvauti projekte „Olimpinė savaitė“. Projekte dalyvavo ir mokiniai, ir mokytojai. Savaitė su Ąžuolu ir trimis superherojais prabėgo labai greitai.

Pasikabinus plakatus klasėse visą savaitę kartu su vaikais padėjome auginti supeherojams galias. Veiklos buvo įvairios – vaikščiojimas stadione skaičiuojant žingsnelius, mankštinanta klasėse, pokalbiai apie sveiką mitybą, vandens svarbą organizmui, draugystę, gražius tarpusavio santykius, ištiestas pagalbos rankas, ryto pasisveikinimus. Atlikus užduotis ir suklijavus lipdukus beliko tik pasidžiaugti. Tokie trumpalaikiai projektai suteikia žinių, gerų emocijų ir nenusibosta mokiniams.

Birutė Bulatovienė

Olimpine viltis 1   Olimpine viltis 2