2018-10-25

Spalio 25 d. rytą 4c klasės mokiniai pasitiko džiaugsmingai! Integruota lietuvių kalbos pamoka, skirta K. Binkio 125–osioms gimimo metinėms paminėti, vyko mokyklos INDIGO mieste. Mokyklos bibliotekininkė Vlada Šiaudvytienė vaikus supažindino su lietuvių poeto, rašytojo Kazio Binkio gyvenimu, asmenybe, veikla.

Mokiniai su susidomėjimu klausėsi pasakojimo apie žinomiausius rašytojo kūrinius: eilėraščių rinkinį ,,100 pavasarių”, pjese ,,Atžalynas” bei poema ,,Dirbk ir baiki!” Vaikai ne tik klausėsi bibliotekininkės, mokytojos skaitinių, bet ir patys stengėsi būti puikiais skaitovais, skaitydami ,,Kiškių sukilimą”! Susipažinimas su Kazio Binkio biografija ir kūryba paskatino mokinius labiau domėtis knyga, lietuvių literatūros klasika, įgytas žinias pritaikyti praktikoje.

Mokytoja Rasmuta Valčiukienė

24.1   24.2