2018-10-23

Mažiausieji mokyklos vaikučiai Etiketo dieną pradėjo, žiūrėdami filmukus apie tai, kaip galima pradžiuginti kitus bei į kokias situacijas galime pakliūti, nemokėdami tinkamai elgtis svečiuose.

1–4 klasių mokiniams ši diena sutapo su vieno klasės draugo gimtadieniu, todėl vaikai turėjo progą jį mandagiai pasveikinti, pasakyti savo linkėjimus.

Šią dieną į svečius pas mus atvyko Samanta ir Inga, kurias pakvietė mūsų seniūnė Alma. Viešnios kartu su vaikais žaidė nuotaikingus žaidimus. Stengėmės įsiminti kiekvieno draugo vardą ir parodytą judesį. Visi kartu kūrėme draugystės medį: kartu spalvinome jo kamieną, šakas, lapus. Į veiklą buvo įtrauktos ir dalyvavusios mokinių mamos. Kiekvienas klijuodamas savo lapelį prie medžio, pasakė savo mintis apie draugystę. Sukurtą draugystės medį įkurdinome mokyklos fojė.

Grįžę į klasę, žiūrėjome mokomąjį filmą apie etiketą prie stalo. Susidomėję vaikai žiūrėjo, kaip elgtis su įvairias stalo indais ir įrankiais, kaip naudoti servetėlę, kaip reikia kultūringai sėdėti prie stalo. Nuėję pietauti, visi stengėsi pritaikyti įgytas žinias.

Mokytojos Snaiguolė Bulzgienė, Laimutė Zaleckienė ir Inga Jančauskaitė

EE1   EE2